Logo Loading

Blog

Way In Building & Civil Construction

Doğalgazlı Döner OcağıTüplü Döner OcağıÜstten Motorlu Döner Ocağı
Doğalgazlı Döner OcağıTüplü Döner OcağıÜstten Motorlu Döner OcağıElektrikli Döner OcağıElektrikli Döner MakinasıDöner Robotu
Elektrikli Döner OcağıElektrikli Döner MakinasıDöner RobotuElektrikli Döner BıçağıEv Tipi Döner OcağıDöner Kesme Bıçağı
Elektrikli Döner BıçağıEv Tipi Döner OcağıDöner Kesme Bıçağı

 • Döner kebap pişirmenin demirbaşı olan, şişe geçirilmiş et yığınını ateşin etrafında döndüren cihaza döner makinası veya bilinen adıyla döner ocağı denir. İşletmenin büyüklüğüne ve sipariş yoğunluğuna göre çeşitli ebatlarda üretilen döner ocaklarında ısıyı ete aktaran radyanların büyüklüğü ve sayısı cihazın ebatlarını belirler.
 • Elle döndürülen eski tip döner makinaları yerini artık otomatik döner makinası modellerine bırakmaktadır. Bu ürünlerde eti bir arada tutan şiş, bir motor yardımıyla otomatik olarak döner. Motorlu döner ocakları, üstten motorlu döner ocağı ve alttan motorlu döner ocağı adı verilen iki ayrı alternatife sahiptir. Döner ustaları ocak döndürme işlemini kendisi yaparken ister eski tip döner bıçağı ister elektrikli döner bıçağı yardımıyla kolaylıkla eti kesebilirler.
 • Döner kesme bıçağının, tavuk veya kırmızı et için farklı iki kesici disk alternatifi mevcuttur. Pişirilen etin cinsine göre keskinlik oranları farklıdır.
 • Sarf edilen enerjinin cinsine göre gazlı veya elektrikli döner ocağı gibi iki farklı modelimiz bulunmaktadır. İşletmenizin şartlarına göre sadece elektrik enerjisi kullanabileceğiniz gibi sadece gazla çalışan doğalgazlı döner ocağı veya tüplü döner ocağı da kullanma şansına sahipsiniz.
 • Bunların yanı sıra, boyutları daha küçük ve pratik kullanıma sahip olan ev tipi döner ocağı, döndürme ve kesme de dahil bütün işi kendi kendine yapan insansız döner robotu gibi ürün çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Döner robotu fiyatları klasik ürünlere kıyasla biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Fakat bütçeden çıkarabileceğiniz usta maaşı sayesinde son tahlilde çok daha karlı bir alış veriş yapmış olacak, ürününüzü standart döner ocağı fiyatlarından daha ucuza getirmiş olacaksınız.
 • Nostaljiden vazgeçemeyen mekan sahipleri ve ustalar için kömürlü döner ocağı veya işlemeli bakır döner ocağı seçeneklerimiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.
 • Prensip olarak fiyat-kalite oranında ısrarcı olan firmamız Hanedan Bakırcılık, gerek ürün çeşitliliği gerekse müşteri odaklı satış prensipleriyle döner makinası fiyatlarında çeşitli seçenekler ve kolaylıklar yapmaktadır.
 • Üstten veya alttan motorlu; 1, 2, 3 radyanlı döner ocağı ya da daha büyük ebatlarda cihazlar, motorsuz ya da motorlu döner ocakları vb. gibi çeşitli kriterlere göre belirlenen döner kesim makinası fiyatları,
  gazlı veya elektrikli döner makinası fiyatlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
 • Mekanınız açıyorsanız ve bir döner makinasına ihtiyacınız varsa bizi arayıp modellerimiz hakkında bilgi almadan ve en önemlisi, döner ocağı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyiniz.
https://cay-kazani.com/